Jinekomasti

Erkekte görülen kadın tipi meme büyümesidir. Estetik bir sorundur. Aşırı kilo alımı veya kaybı, vücut geliştirme, çeşitli ilaçlar, hormonal bozuklukları, çeşitli tümörler ve yaşlanma gibi nedenlerle ortaya çıkabileceği gibi, genellikle idiopatiktir.

Sadece yağ dokusunun artışı, sadece meme dokusunun artışı, bazende meme ve yağ dokusunun birlikte artışı şeklinde görülebilir. Ağrılı olabilir. Bazen cilt dokusunda da fazlalık izlenebilir.

Yorumlar

Gülüşünüz En Büyük Ödülümüz

çek..endeci
çek..endeci
Read More
1 ay önce kepçe kulak ameliyatı oldum. Çarşamba günü gittiğim ön görüşmede direkt içime sindi ve aynı hafta cumartesi ameliyata girdim. 1aydır hiç bir sıkıntı yaşamadım, çok memnunum. Hem doktor hanım hem de asistanı Esra hanım çok ilgili ve samimiler.Günün her saati sorum olduğunda ulaşabiliyorum. Bu kadar rahat olucağını bilseydim keşke daha önceden yaptırsaymışım bile diyorum.
M..... S
M..... S
Read More
1 hafta önce Yagmur hoca bana tek sefer 4 işlem yapti cok tesekkur ederim cok memnun kaldim sürekli takip ve kontrol etti bu süreçte beni ve eşimi hic yanliz birakmadi ve sürekli bilgilendirdi cok tesekkur ederim yagmur hocam. Asistani esra hanimada ayreten tesekkur ederim 7 24 telefon ucunda oldugu icin.Aklinizda bir soru varsa tereddüt etmeden gidip danişa bilirsiniz
Hak... Ged...
Hak... Ged...
Read More
Yağmur hanım oldukça ilgili, yapılacak işlemli ilgili detaylı bilgi veriyor.Aklınıza takılan her soruyu çekinmeden sorabileceğiniz güler yüzlü bir hekim.Yapılacak işlemle alakalı en ufak bir tereddüt bırakmıyor.
öz.. akc...
öz.. akc...
Read More
08.09.2020 Yağ aldırma ve karın germe operasyonu yapıldı 2 gün hastanede yattım,10 gün içerisinde normal hayatıma döndüm ilgisi ve güler yüzü ve yapmış olduğu muhteşem çalışmadan dolayı Yağmur hocama çok teşekkür ederim. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hep destek oldu kesinlikle tavsiye ediyorum Ayrıca hocamın asistanı Esra hanıma’da ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum…